Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Національна капела бандуристів «Українські народні пісні»
Тривалість події ~ 90 хв.
Тривалість події ~ 90 хв.
24
August
Saturday
16:00
-
квитки
16:00
-
розпродано
19:00
300 - 700 ₴
квитки
19:00
300 - 700 ₴
розпродано
-20% на другий квиток до 24 липня
Національна капела бандуристів з великою радістю представить програму з перлин української народно-пісенної спадщини. Ви поринете у надзвичайний світ фольклору, де через пісню торкнуться ваших сердець безсмертні традиції наших пращурів.
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3

Українська народна пісня — це дзеркало, в якому вірно відбивається широке і багатогранне життя-буття нашого народу, його доля і недоля через довгі століття по сьогодні. В нашій пісні, в її чародійній силі криється одна з тайн нашої незломної живучости. Наша пісня, чи вона сумна чи весела, чи навіває на нас смуток, чи викликає на обличчі усмішку, — вона завжди нас окрилює, вона завжди з тою самою силою зв'язує нас в одну цілість, де б ми й на яких землях не були. З мелодіями цієї цілющої пісні ми народжуємося, вони разом з кров'ю кружляють у наших жилах. І можемо сміливо сказати, що нема на землі іншого такого народу, який був би так перепоєний піснею, як український, в якого пісня була б першою і щоденною душевною поживою. Поетичне слово і поетична мелодія, що їх український народ завжди народжував і народжує  з глибин своєї плодючої духовости, ставлять його в перші ряди націй, що обдаровують своїми надбаннями європейську культуру. Пісня не знає кордонів і не знає неволі. Вона доходить всюди, вона проникає в далекі краї, вона навіть здобуває їх.

Українська пісня лунала й лунає всюди, вона розносить славу України, говорить про її історію, говорить про український народ, що виплекав її і виніс на світ з глибини своєї духовости.. Саме українська пісня першою пролунала поза межами Землі. Це сталося під час польоту космонавта Андрія Ніколаєва та Павла Поповича 1962 року. Останній власне і заспівав на весь космічний простір: “Дивлюсь я на небо і думку гадаю – чому я не сокіл, чому не літаю…” (автор слів – Михайло Петренко). І нема такої людини, яка, хоч раз почувши українську пісню, змогла б забути красу її поетичної мелодійности!

Ми щиро запрошуємо усіх та кожного поринути у світ української пісня разом з нами. Цей концерт буде незвичайним, адже у важливий час для нашої країни, нашого народу, нашого спільного майбутнього, гучно та потужно лунатимуть пісні визвольної боротьби, повстанські та стрілецькі пісні. Українець зодягнутий чи то в козацький жупан, стрілецький однострій чи сучасний піксель завше співав і співає. Пісня витала над стрілецькими рядами, як і тепер витає над нашими мужніми воїнами та облагороджує їх душі. Пісня єднає нашу нашарпану Батьківщину, вона наближає нас до нашої святої мети- вільної незалежної України. Олександр Довженко у свій час писав: “Народ, якого позбавили багатьох можливостей, у кривавій боротьбі вилив свою душу, свій поетичний геній в єдине, що міг – у пісню, в безсмертну українську народну пісню. Українська пісня – це бездонна душа українського народу, це його слава”.

No items found.

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди

Що ж таке Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.І.Майбороди? Сьогодні капела бандуристів — це новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, що творить своє неповторне мистецьке буття. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи бандуристом Василем Ємцем був заснований «Кобзарський хор». За роки існування капела співпрацювала з відомими композиторами — Олександром Білашем, Віталієм Кирейком, Анатолієм Коломійцем, Миколою Дремлюгою, а також з видатними співаками — Дмитром Гнатюком, Анатолієм Солов'яненком, Тарасом Штондою. Капела неодноразово гастролювала у різних країнах, несучи справжнє українське мистецтво по всьому світу.

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

No items found.
обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.