-20% на другий квиток до 29 травня

20:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Національна капела бандуристів «Українські народні пісні»

Національна капела бандуристів з великою радістю представить програму з перлин української народно-пісенної спадщини. Ви поринете у надзвичайний світ фольклору, де через пісню торкнуться ваших сердець безсмертні традиції наших пращурів.

Що ми знаємо про українську народну пісню? Душа народу, – скажете Ви.

Ми часто не задумуємось над простим питанням: «Що вперше чує людина при народженні?» Кожен з нас перше чує мамину колискову, ми приходимо у цей світ з піснею. У юності ми зізнаємося у своїх почуттях в піснях, співаємо родинним колом святкових пісень, жартівливих чи ліричних. Потужні традиції колядок і щедрівок захоплюють та вражають своєю красою увесь світ. В продовж століть наші предки йшли з піснями у бій за свободу та незалежність українського народу. Пісенні традиції українства надзвичайно стародавні, могутні та самобутні. Для українців пісня – оберіг народу. Українці народжуються в піснях, і з ними відходять у кращі світи.

Національна капела бандуристів з великою радістю представить програму з перлин української народно-пісенної спадщини. Ви поринете у надзвичайний світ фольклору, де через пісню торкнуться ваших сердець безсмертні традиції наших пращурів. Сповнені величі та могутності лунатимуть козацькі думи та пі- сні визвольної боротьби. Веселі й жартівливі соціальнопобутові пісні, родинні ліричні пісні, що такі рідні та знайомі нам з дитинства, дадуть змогу залучитись кожному слухачеві до спільного музикування.

Окрасою програми буде фантастичне лірико-колоратурне сопрано Сусанни Чахоян — заслуженої артистки України. Задушевністю, ліричністю, та сентиментальністю, невимушеною чуттєвістю сповнене виконання народної пісні у виконанні солістки разом з капелою бандуристів. Неймовірно чуттєвий настрій, гордість українських традицій, рідні та дорогі серцю інтонації – це все ви зможете почути та пережити на концерті, куди Ми сердечно запрошуємо усіх і кожного!

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди

Що ж таке Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.І.Майбороди? Сьогодні капела бандуристів — це новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, що творить своє неповторне мистецьке буття. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи бандуристом Василем Ємцем був заснований «Кобзарський хор». За роки існування капела співпрацювала з відомими композиторами — Олександром Білашем, Віталієм Кирейком, Анатолієм Коломійцем, Миколою Дремлюгою, а також з видатними співаками — Дмитром Гнатюком, Анатолієм Солов'яненком, Тарасом Штондою. Капела неодноразово гастролювала у різних країнах, несучи справжнє українське мистецтво по всьому світу.

No items found.

Культурний кластер «Краків»

Культурний кластер «Краків» у Києві є одним із найбільших закладів, який організовує культурне життя. Це сучасна вільна сцена для концертних подій,  платформа реалізації культурних проєктів.

Fairmont Grand Hotel Kyivм.Київ, Русанівська набережна, 12
Зручності