Про нас

Кожна подія Marco Concert — це про широту й розмаїття нових вражень та про непідробність позитивних емоцій, що творять нові сенси.

Починаючи з 2016 року, ми здійснили понад 500 концертів класичної та джазової музики. Кожна наша подія твориться з думкою: «Робити концерт потрібно таким, який хотілося б відвідати самим». У кожний івент ми вкладаємо частинку своєї душі. Ми мріємо, щоб вечори з Marco Concert ставали незабутніми для кожного нашого гостя.

Ми піклуємося про комфорт наших відвідувачів та прагнемо створити незабутню атмосферу, що доповнюватиме ваші враження від музики. Саме тому ми ретельно вишуковуємо та обираємо найатмосферніші місця та майданчики для наших концертів.

За роки нашої роботи ми створили низку форматів і концертних програм з класичною та джазовою музикою. Серед них: Fairmont Classic, Класика на Даху, Класика на Терасі, Джаз на Даху, Джаз на пляжі, Джаз на терасі, Botanica jazz, Jazz Arsenal, Street Jazz, Німе Кіно і Оркестр, All Star Jazz, Christmas Jazz SongsКожен формат та кожна програма — це окремий світ, в якому зібрані найкращі зразки світової музичної культури у виконанні найкращих музикантів України.

Marco Concert активно співпрацює зі світовими зірками музичного світу. На наших концертах виступали видатні музиканти сучасності: Ingrid Arthur (USA), Onita Boone (USA), Bryan Carter (USA), Breezy Rodio (USA), Daniel Jeanrenauld (UK), Fabio Ioanizzi (IT), Glenn Zaleski (USA), Godwin Louis (USA),Gregory Boyd (USA),Guy Mintus (ISR), Hanka G (Slovakia), Jackie Gage (USA), Jay Kelly (UK), Keith Dunn (USA), Khalif Wailin Walter (USA), Marc Bernstein (USA), Quique Gomez (Spain), Rachel Therrien (USA), Shanna Waterstown (USA), Still in the Woods (DE), Will Jacobs (USA), Noreda Graves (USA).

Ми прагнемо відкривати для наших слухачів безмежний світ класики та джазу. Для цього ми працюємо на найвищому рівні як організатори, адже ваш настрій та враження від концертів — наш найголовніший пріоритет.

Якщо ви натхненні місією Marco Concert, пропонуєте співпрацю для досягнення спільних цілей – напишіть на адресу: info@marcoconcert.com