Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Fairmont Classic — British Music
Kyiv Mozart Orchestra
Тривалість події – 90 хв.
Тривалість події – 90 хв.
2
July
Sunday
17:00
квитки
17:00
розпродано
20:00
квитки
20:00
розпродано
Концерт англійської музики від Kyiv Mozart Orchestra – це запрошення у світ стильної, вишуканої і дотепної, як самі англійці, музики. Її оркестр, як завжди, виконає з моцартівською легкістю та справжньою віртуозністю. До програми вечора увійшли твори Вільям Бойса, Пітера Ворлока, Густава Холста, Бенджаміна Бріттена та Едварда Елгара.
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Засадниче правило, яке лежить в основі усього англійського спілкування, полягає у забороні «серйозності», - ділиться британська антропологиня Кейт Фокс. – Ми не можемо сказати «привіт» чи прокоментувати погоду, не намудрувавши кавалка жарту!

Послідовник Генделя Вільям Бойс був видатним англійським композитором епохи бароко. Його Симфонія №1 швидше схожа на коротку увертюру, аніж на симфонію в класичному розумінні. Бойс не тяжів до масштабів і патетики, а писав музику задля насолоди: оди і гімни для королівського двору, а також пісні для лондонських «садів задоволень».

Для задоволень створена і Капріоль-сюїта композитора початку XX століття Пітера Ворлока. Вона написана як послідовність танців, що, виявляється, запозичені з трактату французького священника Туана Арбо «Оркезографія» XVI століття. Трактат Арбо був написаний у популярній в той час формі живої бесіди вчителя та учня: на сторінках книги вони обговорюють танцювальні па, етикет, а також етичні і моральні проблеми свого часу. Ворлока ж моральні проблеми, схоже, турбували менше за все: його танці подібні до яскравих іграшок – ну бо хіба англієць може виявити своє серйозне ставлення бодай до чогось, а тим більше до етикету XVI століття?

Дуже подібна за естетикою до неї Сюїта св. Пауля авторства сучасника Ворлока – Густава Холста. Останнього всі ми знаємо перш за все завдяки «Планетам», які стали прообразом для Джона Вільямса під час роботи над музикою до «Зоряних воєн». Сюїта св. Пауля – одна з тих милих мініатюр Холста, яку ледь не забули через популярність «Планет». Її композитор створив для лондонської дівчачої школи св. Пауля, де він викладав і де користувався величезною повагою серед адміністрації. Настільки величезною, що для композитора навіть побудували окреме музичне крило з власною звукоізольованою кімнатою (в ній і була написана більша частина доробку Холста).

Твори Бенджаміна Бріттена і Едварда Елгара, що потрапили до програми, належать до абсолютних хітів класичної музики. Але навіть якщо ви їх чули тисячу разів, у цій програмі Kyiv Mozart Orchestra покаже їх абсолютно з іншого боку: адже у сусідстві з іншими британцями вже неможливо грати їх, не «граючись». Отже, гайда у чарівний іграшковий світ британської музики.

No items found.

Kyiv Mozart Orchestra

Оркестр “Kyiv Mozart Orchestra” було засновано п‘ять років тому агентством “Marco Concert” і швидко завоював репутацію одного з найкращих камерних оркестрів України. Виступаючи у вишуканому готелі Fairmont, в рамках серії концертів “Fairmont Classic”, цей незалежний оркестр зібрав найкращих музикантів з провідних національних колективів.

Назва “Mozart” для оркестру не була вибрана випадково. Вона відображає глибоку прихильність колективу до класичної музики, а зокрема до творчості Вольфганга Амадея Моцарта, чия музика символізує вершину музичного майстерності і чистоти звучання, які є керівними принципами кожного виступу оркестру.

No items found.

Fairmont Grand Hotel Kyiv

Важливою частиною досвіду, який пропонує Fairmont Grand Hotel Kyiv, є неймовірна акустика залу Атріум, створеного в стилі Арт-нуво. Це дозволяє Kyiv Mozart Orchestra виконувати твори класичних композиторів акустично, без додаткового підсилення звуку, забезпечуючи глибоке та автентичне звучання музики. Такий підхід підкреслює чистоту і детальність музичного виконання, роблячи кожен концерт унікальним мистецьким досвідом

м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.