Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Національна капела бандуристів «Зимова Казка»
Тривалість події – 90 хв.
Тривалість події – 90 хв.
28
January
Sunday
15:00
квитки
15:00
розпродано
19:00
квитки
19:00
розпродано
Продовжуємо відкривати для себе магію справжнього українського мистецтва і запрошуємо вас провести незабутній вечір з Національною заслуженою капелою бандуристів України ім. Г. Майбороди! До програми концерту входять загальноулюблені й маловідомі колядки з усіх куточків нашої країни. Чекаємо на вас 28 січня у залі Культурного кластера «КРАКІВ» (Русанівська набережна, 12).
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3

Різдвяні концерти капели — це завжди особлива мистецька подія, що яскраво вирізняється поміж інших концертних програм. Головною родзинкою програми, безумовно, є репертуар — ретельно відібрані колядки з різних куточків України, в яких закарбовано святковий дух справжнього українського Різдва. Замість стандартних промов-оголошень звучатимуть традиційні народні віншування та щедрування, завдяки яким атмосфера концерту наповниться відчуттям справжнього святкового дійства!

Не менш важливим елементом цього концерту є саме виконання: ви почуєте найкраще звучання чоловічих голосів у поєднанні з блискучим віртуозним акомпанементом бандур, адже музиканти Національної заслуженої капели бандуристів — справжні майстри своєї справи, яким немає рівних. До речі, це також майже унікальна можливість почути саме чоловічий хор, адже в Україні є всього два таких колективи!

Особливою родзинкою цього святкового вечора стане дивовижне поєднання ніжного жіночого сопрано з потужним чоловічим багатоголоссям. Цю непросту місію виконає справжня майстриня, лауреатка Міжнародних конкурсів — Яна Ілларіонова.

Відчуємо разом казкову атмосферу справжнього українського Різдва!

No items found.

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди

Що ж таке Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.І.Майбороди? Сьогодні капела бандуристів — це новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, що творить своє неповторне мистецьке буття. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи бандуристом Василем Ємцем був заснований «Кобзарський хор». За роки існування капела співпрацювала з відомими композиторами — Олександром Білашем, Віталієм Кирейком, Анатолієм Коломійцем, Миколою Дремлюгою, а також з видатними співаками — Дмитром Гнатюком, Анатолієм Солов'яненком, Тарасом Штондою. Капела неодноразово гастролювала у різних країнах, несучи справжнє українське мистецтво по всьому світу.

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

No items found.
обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.