15:0019:00
розпродано
подія відбулася
м.Київ. Культурний кластер «КРАКІВ»

Зимова Казка

Продовжуємо відкривати для себе магію справжнього українського мистецтва і запрошуємо вас провести незабутній вечір з Національною заслуженою капелою бандуристів України ім. Г. Майбороди! До програми концерту входять загальноулюблені й маловідомі колядки з усіх куточків нашої країни. Чекаємо на вас 28 січня у залі Культурного кластера «КРАКІВ» (Русанівська набережна, 12).

Різдвяні концерти капели — це завжди особлива мистецька подія, що яскраво вирізняється поміж інших концертних програм. Головною родзинкою програми, безумовно, є репертуар — ретельно відібрані колядки з різних куточків України, в яких закарбовано святковий дух справжнього українського Різдва. Замість стандартних промов-оголошень звучатимуть традиційні народні віншування та щедрування, завдяки яким атмосфера концерту наповниться відчуттям справжнього святкового дійства!

Не менш важливим елементом цього концерту є саме виконання: ви почуєте найкраще звучання чоловічих голосів у поєднанні з блискучим віртуозним акомпанементом бандур, адже музиканти Національної заслуженої капели бандуристів — справжні майстри своєї справи, яким немає рівних. До речі, це також майже унікальна можливість почути саме чоловічий хор, адже в Україні є всього два таких колективи!

Особливою родзинкою цього святкового вечора стане дивовижне поєднання ніжного жіночого сопрано з потужним чоловічим багатоголоссям. Цю непросту місію виконає справжня майстриня, лауреатка Міжнародних конкурсів — Яна Ілларіонова.

Відчуємо разом казкову атмосферу справжнього українського Різдва!

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди

Що ж таке Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.І.Майбороди? Сьогодні капела бандуристів — це новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, що творить своє неповторне мистецьке буття. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи бандуристом Василем Ємцем був заснований «Кобзарський хор». За роки існування капела співпрацювала з відомими композиторами — Олександром Білашем, Віталієм Кирейком, Анатолієм Коломійцем, Миколою Дремлюгою, а також з видатними співаками — Дмитром Гнатюком, Анатолієм Солов'яненком, Тарасом Штондою. Капела неодноразово гастролювала у різних країнах, несучи справжнє українське мистецтво по всьому світу.

No items found.

Культурний кластер «Краків»

Культурний кластер «Краків» у Києві є одним із найбільших закладів, який організовує культурне життя. Це сучасна вільна сцена для концертних подій,  платформа реалізації культурних проєктів.

Fairmont Grand Hotel Kyivм.Київ, Русанівська набережна, 12
Зручності