Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Piano & Paint — Сильвестров і Луньов
Тривалість події ~ 90 хв.
Тривалість події ~ 90 хв.
13
July
Saturday
19:00
300 – 700 ₴
квитки
19:00
300 – 700 ₴
розпродано
0:00
-
квитки
0:00
-
розпродано
-20% на другий квиток до 13 червня
Запрошуємо на незвичайний концерт, присвячений творчості впливових сучасних українських композиторів Валентина Сильвестрова та Святослава Луньова — «Орфеї з Русанівки»

Ця подія - унікальний творчий діалог між піаністом Євгеном Громовим та художником Матвієм Вайсбергом, яких вже близько 15 років пов'язують дружні стосунки. Формат концерту «Piano & Paint» стане платформою для їх співтворчості.

Вибір музики не випадковий, це данина Києву та Русанівським дворикам (поблизу Краківського культурного кластеру), де зародилася і розквітла музика київського авангарду, значною мірою завдяки творчості Валентина Сильвестрова. Цей авангардний рух визнаний більше на глобальному, ніж на місцевому рівні, а Київ, можливо, сам того не усвідомлюючи, став світовою музичною столицею завдяки свободі композиторського мислення, яку він репрезентує. З Русанівки вона сягає світу, творячи нову історію.
Ця жива та актуальна музика, яку продовжує Святослав Луньов, варта бути почутою, перевідкритою зараз знову, хоча нагода трапляється не часто. Приєднуйтесь до нас, щоб пережити цей глибокий мистецький досвід!

🎹 PIANO: Євгеній Громов
український піаніст, автор і виконавць концептуальних музичних проектів, де звучать рідкісні твори і переосмислюються зв'язки між музикою різних епох. Веде активну виконавську, а також науково-просвітницьку діяльність. Є відомим пропагандистом української музики другої половини ХХст. починаючи з Бориса Лятошинського. Багато років знайомий з композиторами Валентином Сильвестровим та Святославом Луньовим і обговорює з ними подробиці виконань їх творів що дозволяє йому тонко доносити нюанси композиторської думки слухачам концертів.

🎨 PAINT: Матвій Вайсберг
український художник, ілюстратор. Автор ілюстрацій до творів Шолом-Алейхема, К. Юнга, Х. Ортеги-і-Гассета, Бабеля та ін. Один з основоположників напряму «київський ар’єргард». Роботи художника знаходяться в національних музеях України, музеях та приватних колекціях Литви, США, Ізраїлю, Греції, Великобританії, Швеції, ПАР, Австрії, Чехії, Грузії, Канади, Японії, Туреччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Франції, Німеччини та ін. Живе та працює в м. Київ.

«Твори Сильвестрова — музика, що дає розраду. Розраду з великої літери. В цьому є дещо навіть релігійне, це така собі світська церква, в якій я відчуваю цю увагу — така тиша…»
Євген Громов
«Музика — та річ яка примиряє мене з життям.»
Святослав Луньов

No items found.

Piano & Paint

«Piano & Paint» – це інноваційний формат концерту, який об'єднує аудіальне та візуальне мистецтво у захоплюючий мультимедійний дует. У цьому унікальному перформансі емоційні мелодії фортепіано переплітаються з мінливою красою живого живопису, стимулюючи динамічний діалог між звуком і зором. Кожна нота резонує, надихаючи на мазок пензля, перетворюючи музику на візуальний шедевр, що проектується на великий світлодіодний екран. Цей мультидисциплінарний досвід не лише поглиблює розуміння аудиторією музики та мистецтва, але й демонструє гармонійний та надихаючий зв'язок між різними мистецькими середовищами.

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.