19:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Piano & Paint — Philip Glass

«Piano & Paint» – це інноваційний концертний формат об'єднуючий аудіальне та візуальне мистецтва у захоплюючий мультимедійний дует.

Цього разу проєкт черпатиме натхнення в інноваційних і мінімалістичних композиціях Філіпа Гласса, відомого своїм визначним впливом на всю сучасну музичну культуру.

Аудіо-візуальний формат Piano & Paint пропонує заворожуюче поєднання фортепіанної музики та малюнку тушшю на великому LED екрані.

🎹 PIANO: Дмитро Таванець
🖌️ PAINT: Нікіта Власов

Piano & Paint

«Piano & Paint» – це інноваційний формат концерту, який об'єднує аудіальне та візуальне мистецтво у захоплюючий мультимедійний дует. У цьому унікальному перформансі емоційні мелодії фортепіано переплітаються з мінливою красою живого живопису, стимулюючи динамічний діалог між звуком і зором. Кожна нота резонує, надихаючи на мазок пензля, перетворюючи музику на візуальний шедевр, що проектується на великий світлодіодний екран. Цей мультидисциплінарний досвід не лише поглиблює розуміння аудиторією музики та мистецтва, але й демонструє гармонійний та надихаючий зв'язок між різними мистецькими середовищами.

No items found.

Культурний кластер «Краків»

Культурний кластер «Краків» у Києві є одним із найбільших закладів, який організовує культурне життя. Це сучасна вільна сцена для концертних подій,  платформа реалізації культурних проєктів.

Fairmont Grand Hotel Kyivм.Київ, Русанівська набережна, 12
Зручності