Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Piano & Paint — Philip Glass
Тривалість події ~ 70 хв.
Тривалість події ~ 70 хв.
5
October
Saturday
19:00
300 – 700 ₴
квитки
19:00
300 – 700 ₴
розпродано
0:00
-
квитки
0:00
-
розпродано
-20% на другий квиток до 5 вересня
-30% на другий квиток до 5 липня
«Piano & Paint» – це інноваційний концертний формат об'єднуючий аудіальне та візуальне мистецтва у захоплюючий мультимедійний дует.
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3

Мінімалістичний аудіо-візуальний формат Piano & Paint пропонує заворожуюче поєднання сучасної фортепіанної музики та малюнку тушшю на великому LED екрані.
🎹 PIANO: Дмитро Таванець
🖌️ PAINT: Нікіта Власов

Цього разу проєкт черпатиме натхнення в (досі) інноваційних композиціях Філіпа Гласса, відомого своїм визначним впливом на всю сучасну музичну культуру.

Отримуючи першу вищу освіту з математики та філософії Філіп Гласс займався грою на фортепіано як хоббі. Але вже за кілька років по тому, під час навчання у Джульярді його ім'я стає синонімом стилю мінімалізму. Всесвітню відомість, "Золотий глобус" і три номінації на премію "Оскар" йому принесли саундтреки до фільмів, а математика і філософія залишились у його музиці назавжди.

Будь яка спроба описати фортепіанну музику Гласса незмінно використовує термінологію математики і візуального мистецтва водночас — йдеться про структури повторюваних патернів, які повільно і поступово змінюються в ритмі, швидкості або формі, створють захоплюючий звуковий ландшафт повільної зміни кольорів і візерунків. Саме тому у дуетному перформансі PIANO&PAINT ми доповнюємо звучання роялю Дмитра Таванця візуальним супроводом від мультидисциплінарного митця Нікіти Власова. Приходьте по мультисенсорні враження від ауґментованого мінімалізму!

Дмитро Таванець
Піаніст
Нікіта Власов
Художник

Piano & Paint

«Piano & Paint» – це інноваційний формат концерту, який об'єднує аудіальне та візуальне мистецтво у захоплюючий мультимедійний дует. У цьому унікальному перформансі емоційні мелодії фортепіано переплітаються з мінливою красою живого живопису, стимулюючи динамічний діалог між звуком і зором. Кожна нота резонує, надихаючи на мазок пензля, перетворюючи музику на візуальний шедевр, що проектується на великий світлодіодний екран. Цей мультидисциплінарний досвід не лише поглиблює розуміння аудиторією музики та мистецтва, але й демонструє гармонійний та надихаючий зв'язок між різними мистецькими середовищами.

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

No items found.
обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.