19:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Piano & Paint — Erik Satie

Приєднуйтесь до нас, щоб отримати вишуканий досвід, поєднуючи світи музики та візуального мистецтва в Piano & Paint. Перший концерт серії натхнений музикою Еріка Саті, своє бачення якої представлять піаністка Олександра Зайцева та мультидисциплінарний митець Нікіта Власов.

🎹 PIANO: Олександра Зайцева
Пориньте у проникливі мелодії фортепіано у віртуозному виконанні Олександри Зайцевої. Її інтерпретація музики перенесе вас у подорож крізь глибини емоцій та висоти художнього вираження.

🖌️ PAINT: Нікіта Власов
cтаньте свідком приголомшливого візуального видовища, коли Нікіта Власов створить живі картини чорнилом на великому LED екрані. Нікіта вважає, що композиції Саті розтікаються, як чорнило на папері,
втілюючи плинність та елегантність цього унікального виду мистецтва.

✨Натхнення: Ерік Саті
Ерік Саті народився в 1866 році – а тобто, ще були живі і Ліст, і Брамс, і навіть Вагнер. Тривала доба пізнього, зрілого романтизму. Але поки Саті виріс до більш-менш свідомого віку, в культурному всесвіті стався колапс – мажор з мінором зникли, портрети стали нагадувати натюрморти, фокус уваги письменників змістився з сердечних таємниць героя на його підсвідоме, а балерини перестали тягнути носочок.
Простіше кажучи – настала пора модерну. Пора суміжних мистецтв, час експериментів і найнесподіваніших творчих рішень. Саті двічі виключили з консерваторії, він оселився на Монмартрі і став писати музику червоними чорнилами. Спосіб запису нотного матеріалу і гармонічна система були у нього свої – бо справжній митець не буде дотримуватися жодної існуючої культурної течії, а створить власну, – мінімалістичну, впізнавану і авангардну.
І він її створив і крім того в процесі одним із перших використав мультимедійні колаборації у своїй спільній творчості з Пікассо.

Приєднуйтесь до нас на вечорі, де музика малюватиме, картини звучатимуть і ця краса зробить нас трошки щасливішими!

Piano & Paint

«Piano & Paint» – це інноваційний формат концерту, який об'єднує аудіальне та візуальне мистецтво у захоплюючий мультимедійний дует. У цьому унікальному перформансі емоційні мелодії фортепіано переплітаються з мінливою красою живого живопису, стимулюючи динамічний діалог між звуком і зором. Кожна нота резонує, надихаючи на мазок пензля, перетворюючи музику на візуальний шедевр, що проектується на великий світлодіодний екран. Цей мультидисциплінарний досвід не лише поглиблює розуміння аудиторією музики та мистецтва, але й демонструє гармонійний та надихаючий зв'язок між різними мистецькими середовищами.

No items found.

Культурний кластер «Краків»

Культурний кластер «Краків» у Києві є одним із найбільших закладів, який організовує культурне життя. Це сучасна вільна сцена для концертних подій,  платформа реалізації культурних проєктів.

Fairmont Grand Hotel Kyivм.Київ, Русанівська набережна, 12
Зручності