Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Національна капела бандуристів «Ярмарок»
Тривалість події ~ 90 хв.
Тривалість події ~ 90 хв.
29
June
Saturday
17:00
300 – 700 ₴
квитки
17:00
300 – 700 ₴
розпродано
13:00
-
квитки
13:00
-
розпродано
19
October
Saturday
15:00
-
квитки
15:00
-
розпродано
19:00
300 – 700 ₴
квитки
19:00
300 – 700 ₴
розпродано
-20% на другий квиток до 19 вересня
-30% на другий квиток до 19 липня
Запрошуємо відкривати разом багатогранний безмежний світ українського традиційного мистецтва разом з Національною заслуженою капелою бандуристів України ім. Г. Майбороди. У програмі «Ярмарок» зібрано жартівливі, козацькі та родинно-побутові пісні, які знайомі змалку кожному слухачеві. Чекаємо вас 20 квітня у залі Культурного кластера «КРАКІВ» (Русанівська набережна, 12).

«На ярмарок треба зарані вирушати, бо до нього 20 верстов, а приїхати туди треба так, щоб і місце вибрати, щоб і стати як слід і щоб не прогавити жодної з того ярмарку хвилини…» — це цитата з оповідання «Ярмарок» видатного класика української літератури Остапа Вишні. Вона тут не просто так! Музичні замальовки до сцен простого українського життя, що колоритно втілені в цьому оповіданні, надзвичайно віртуозно прозвучать у виконання оркестрової групи капели бандуристів.

Концертна програма «Ярмарок» —  це збірка найрідніших та найбільш знайомих пісень у теплій та майже родинній атмосфері, де до музикування може долучитися кожен охочий! В основу програми покладено найкращі зразки української пісенної спадщини, але кожен твір отримує нове самобутнє звучання в аранжуванні для чоловічого хору в супроводі бандури. 

Окрасою цієї програми стане справжній український гумор, що є стильовим кредо Павла Глазового — славнозвісного поета-гумориста й сатирика. Саме його гуморески так влучно вплітаються й доповнюють музичну канву концерту. Читатиме ці твори  легендарний корифей Анатолій Паламаренко — неперевершений майстер художнього слова та гумору.

No items found.

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди

Що ж таке Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.І.Майбороди? Сьогодні капела бандуристів — це новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, що творить своє неповторне мистецьке буття. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи бандуристом Василем Ємцем був заснований «Кобзарський хор». За роки існування капела співпрацювала з відомими композиторами — Олександром Білашем, Віталієм Кирейком, Анатолієм Коломійцем, Миколою Дремлюгою, а також з видатними співаками — Дмитром Гнатюком, Анатолієм Солов'яненком, Тарасом Штондою. Капела неодноразово гастролювала у різних країнах, несучи справжнє українське мистецтво по всьому світу.

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.