-20% на другий квиток до 20 березня

15:0019:00
розпродано
подія відбулася
м.Київ. Культурний кластер «КРАКІВ»

Національна капела бандуристів «Ярмарок»

Запрошуємо відкривати разом багатогранний безмежний світ українського традиційного мистецтва разом з Національною заслуженою капелою бандуристів України ім. Г. Майбороди. У програмі «Ярмарок» зібрано жартівливі, козацькі та родинно-побутові пісні, які знайомі змалку кожному слухачеві. Чекаємо вас 20 квітня у залі Культурного кластера «КРАКІВ» (Русанівська набережна, 12).

«На ярмарок треба зарані вирушати, бо до нього 20 верстов, а приїхати туди треба так, щоб і місце вибрати, щоб і стати як слід і щоб не прогавити жодної з того ярмарку хвилини…» — це цитата з оповідання «Ярмарок» видатного класика української літератури Остапа Вишні. Вона тут не просто так! Музичні замальовки до сцен простого українського життя, що колоритно втілені в цьому оповіданні, надзвичайно віртуозно прозвучать у виконання оркестрової групи капели бандуристів.

Концертна програма «Ярмарок» —  це збірка найрідніших та найбільш знайомих пісень у теплій та майже родинній атмосфері, де до музикування може долучитися кожен охочий! В основу програми покладено найкращі зразки української пісенної спадщини, але кожен твір отримує нове самобутнє звучання в аранжуванні для чоловічого хору в супроводі бандури. 

Окрасою цієї програми стане справжній український гумор, що є стильовим кредо Павла Глазового — славнозвісного поета-гумориста й сатирика. Саме його гуморески так влучно вплітаються й доповнюють музичну канву концерту. Читатиме ці твори  легендарний корифей Анатолій Паламаренко — неперевершений майстер художнього слова та гумору.

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди

Що ж таке Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.І.Майбороди? Сьогодні капела бандуристів — це новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, що творить своє неповторне мистецьке буття. Капела відлічує свою історію з серпня 1918 року, відколи бандуристом Василем Ємцем був заснований «Кобзарський хор». За роки існування капела співпрацювала з відомими композиторами — Олександром Білашем, Віталієм Кирейком, Анатолієм Коломійцем, Миколою Дремлюгою, а також з видатними співаками — Дмитром Гнатюком, Анатолієм Солов'яненком, Тарасом Штондою. Капела неодноразово гастролювала у різних країнах, несучи справжнє українське мистецтво по всьому світу.

No items found.

Культурний кластер «Краків»

Культурний кластер «Краків» у Києві є одним із найбільших закладів, який організовує культурне життя. Це сучасна вільна сцена для концертних подій,  платформа реалізації культурних проєктів.

Fairmont Grand Hotel Kyivм.Київ, Русанівська набережна, 12
Зручності