16:0019:00
розпродано
подія відбулася
location icon
16:0019:00
розпродано
подія відбулася
location icon
17:0020:00
розпродано
подія відбулася
location icon
17:0020:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Fairmont Classic — Ludovico Einaudi & Yann Tiersen

Приготуйтесь вирушити в захопливу музичну подорож, оскільки ми представляємо нову програму, присвячену двом сучасним маестро – Людовіко Ейнауді та Янну Тірсену. Приєднуйтесь до нас на чарівний концерт, що сколихне емоції, пробудить почуття та перенесе вас у царство чистої музичної магії!

Музика Людовіко Ейнауді, відома своїми емоційними та ностальгічними фортепіанними композиціями, має силу зворушувати серця та створювати глибокий зв’язок між артистом і аудиторією. Ейнауді — сучасний італійський композитор, що у своїх мистецьких пошуках часто озирається в минулі епохи. Надихаючись естетикою класико-романтичних традицій та міксуючи це з віяннями поп-, рок-, та фолк-музики, творить свій власний впізнаваний стиль. Музику Людовіко Ейнауді можна почути у численних відомих кінострічках, таких як «1+1», «Земля кочовиків» і «Батько», та багатьох інших. Ейнауді — майстер творити найщиріші емпатичні стани, що відгукуються у кожному серці. На нашому концерті ви почуєте найвідоміші та найпроникливіші твори митця, серед яких «NightBook 2», «Primavera», саундтрек з фільму «1+1» та багато інших.

Друга зірка нашої програми — французький композитор Янн Тірсен. Тірсена без вагань можна назвати майстром кінематографічного звукового ландшафту, адже його твори легко поєднують класичні, фольклорні та сучасні елементи для створення захоплюючих музичних оповідей — від його культових творів, як-от «Амелі», до його останніх шедеврів. На концерті звучатимуть композиції з альбому «Rue des Cascades» — це другий студійний альбом музиканта, твори якого були записані за допомогою іграшкового піаніно, клавесина, скрипки, акордеона, мандоліни та інших звичайних і нетрадиційних музичних інструментів. Також звучатимуть композиції з п’ятого альбому «Les Retrouvailles» та музика до кінофільму «Амелі», що була відзначена премією від Міжнародної академії саундтреків у категорії «Найкраща музика до фільму» та, безумовно, є одним з найулюбленіших та найвпізнаваніших творінь композитора.

Вишукану програму з творів цих видатних митців для вас виконуватимуть справжні віртуози — Kyiv Mozart Orchestra.

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже підкорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyivм. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності