-20% на другий квиток до 19 жовтня
16:0019:00
розпродано
подія відбулася
Fairmont Grand Hotel

Fairmont Classic — Ludovico Einaudi & Yann Tiersen

Приготуйтесь вирушити в захопливу музичну подорож, оскільки ми представляємо нову програму, присвячену двом сучасним маестро – Людовіко Ейнауді та Янну Тірсену. Приєднуйтесь до нас на чарівний концерт, що сколихне емоції, пробудить почуття та перенесе вас у царство чистої музичної магії!

Музика Людовіко Ейнауді, відома своїми емоційними та ностальгійними фортепіанними композиціями, має силу зворушувати серця та створювати глибокий зв’язок між артистом і аудиторією. Ейнауді — сучасний італійський композитор, що у своїх мистецьких пошуках часто озирається у минулі епохи. Надихаючись естетикою класико-романтичних традицій та міксуючи це з віяннями поп-, рок-, та фолкмузики, творить свій власний, впізнаваний стиль. Музику Людовіко Ейнауді можна почути у численних відомих кінострічках, таких як «1+1», «Земля кочовиків» і «Батько», та багатьох інших. Ейнауді — майстер творити найщиріші емпатичні стани, що відгукуються в кожному серці.

Друга зірка нашої програми — французький композитор Янн ТірсенТірсена без вагань можна назвати майстром кінематографічного звукового ландшафту, адже його твори легко поєднують класичні, фольклорні та сучасні елементи для створення захопливих музичних оповідей — від його культових творів, як-от «Амелі», до його останніх шедеврів.

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже покорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyiv
м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності