Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Каміль Сен-Санс «Карнавал Тварин»
ОРКЕСТР «РЕНЕСАНС» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ КАМЕРНОЇ ФІЛАРМОНІЇ
Тривалість події – 60 хв.
Тривалість події – 60 хв.
18
May
Saturday
12:00
300 – 700 ₴
квитки
12:00
300 – 700 ₴
розпродано
15:00
300 – 700 ₴
квитки
15:00
300 – 700 ₴
розпродано
13
July
Saturday
12:00
300 – 700 ₴
квитки
12:00
300 – 700 ₴
розпродано
15:00
300 – 700 ₴
квитки
15:00
300 – 700 ₴
розпродано
-20% на другий квиток до 13 червня
Попри все, в світі ще залишилися справжні цінності: музика, краса та наші діти. Саме тому запрошуємо вас і ваші головні цінності – тобто діточок, на наше свято краси і музики у Київському культурному кластері «КРАКІВ» (Київ, Русанівська набережна 12). Відбудеться прем'єра музичного шоу, яке ми створили використовуючи сюїту видатного французького композитора Каміля Сен-Санса та анімацію чілійської студії Punk Robot!

Чому вам варто прийти?

🎼 Музичний шедевр: живе виконання всесвітньо відомої сюїти «Карнавал тварин» Каміля Сен-Санса камерним оркестром «Ренесанс» Маріупольської філармонії разом з київським фортепіанним дуетом «Kyiv Piano Duo».

🎨 Візуальне супроводження: анімація від чилійської студії Punk Robot, яка володіє мультиплікаційним Оскаром, на великому LED екрані перенесе вас у світ дивовижних тварин.

📚 Освітній аспект: наше шоу не тільки розвага. Ведучий і оркестр через інтерактивну взаємодію з залом розкажуть про засоби, якими музика здатна оповідати різні історії без слів. Ви дізнаєтесь, як звуками можна намалювати колір, як навчити слона танцювати вальс і як піаністи перетворилися на пінгвінів.

🐶🦊🐻🐸 Атмосфера карнавалу: приходьте надягнувши маску улюбленої тварини та станьте частиною цієї незабутньої пригоди.

Ми перетворили «Карнавал тварин» на феєрію творчості, гумору і винахідливості.

Сюїта «Карнавал тварин» прославилася у всьому світі завдяки геніальності композитора Каміля Сен-Санса. Її особливість в тому, що кожна з 14 частин цієї музичної композиції присвячена окремому виду тварин. Всі вони оживуть на великому екрані завдяки анімаційному мистецтву чилійської студії Punk Robot і будуть озвучені живим оркестровим виконанням. Казкові актори у захоплюючих анімалістичних образах стануть провідниками у цьому світі, знайомлячи глядачів з музичними термінами і засобами, розповідаючи історії про інструменти та тварин-героїв карнавалу.

«Карнавал тварин»  — це блискавична сюїта, в якій кожна частина просякнута гумором і натхненною музичною красою, вона захоплює слухачів різного віку з 19 століття. Крім того, в цілому світі саме з неї починають знайомство дітей з класичною музикою.

Солісти – піаністи Олександра Зайцева і Дмитро Таванець: фортепіанний дует «Kyiv Piano Duo», один з найтитулованіших камерних ансамблів України. Переможці численних міжнародних конкурсів фортепіанних дуетів, регулярно гастролюють в країнах Європи.

Режисерка — Ольга Пінаєва: лялькарка, художниця, викладачка театру і режисерка. Співзасновниця об'єднання «Т.А.М.» («Театр анімаційного мистецтва»), співпрацювала з Гогольfest, театром «Дах», «Бейбі театром» та іншими. Авторка арт-терапевтичного проєкту для дітей «Торба ляльок».

Сценаристка — Марія Пустовіт: професійна піаністка, письменниця, авторка книг про композиторів, таких як «Сам ти Гендель», «Бах теж був людиною», «Безталанний Бетховен», «Контр фагот, зіграйте Ре», дипломована викладачка танцю, блогерка.

Диригент — Василь Крячок: директор Маріупольської філармонії, засновник та художній керівник камерного оркестру «Ренесанс», який нині відновив у Києві. До складу оркестру входять його учасники з Маріуполя разом з музикантами з інших окупованих та прифронтових регіонів України: з Луганської філармонії, Сєвєродонецька, Харкова, Миколаєва, Кривого Рогу, Запоріжжя, а також музиканти з Києва.

Актори:
Юлія Шаповал — українська акторка, дубляжу та озвучки, викладачка сценічної мови в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
Олександр Мартиненко — актор театру ляльок, Маскер (від англ Masker - актор який спеціалізується на ролях з використанням масок).

No items found.

Оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії

Оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії є унікальним музичним колективом, який зміг відродитися в Києві під керівництвом  Василя Крячка. Виїхавши з під окупації, Василь Михайлович швидко адаптувався до нових реалій, зібравши «Ренесанс» в оновленому складі. Цей оркестр об'єднав основних музикантів з Маріуполя, Луганська, Сєвєродонецька та Харкова. Ці музиканти стали основою, до якої приєдналися виконавці з київських оркестрів.
Василь Крячок, який є диригентом, художнім керівником оркестру і основоположником Маріупольської філармонії, продовжує захоплювати своєю непохитною вірою в мистецтво, навіть у найскладніших умовах. Він став легендою, рятувавши музикантів і приміщення філармонії в окупованому місті та нині знову зібравши ансамбль.
«Ренесанс» відзначився відкриттям свого 34-го концертного сезону в рамках проєкту «Філармонія нескорених» в Києві, ініціативи Національної філармонії України, проєкту спрямованому на підтримку музикантів із територій, які постраждали від дій агресора. І планує зайняти достойне місце у творчому житті Києва.

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.