-30% на другий квиток до 4 червня

17:0020:00
розпродано
подія відбулася
location icon
17:0020:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Fairmont Classic — Vivaldi & Piazzolla

У програмі вечора: скрипкові концерти та симфонія італійського композитора Антоніо Вівальді, а також цикл «Пори року в Буенос-Айресі» аргентинського композитора Астора П'яццоли.

Навколишній світ очима двох геніїв постає таким різним, але однаково змушує захоплюватися повнотою життя, віртуозно відображеного в музиці. Образне наповнення, ідеї та надзвичайний темперамент музики видатного італійського композитора 18 століття Антоніо Вівальді дивовижним чином перегукуються і знаходять певні паралелі з творчістю Астора П’яццоли — аргентинського композитора та бандеоніста 20 століття.

Антоніо Вівальді — геній інструментального концерту, чиї «Пори року» по праву вважаються одним з найвищих досягнень не тільки епохи музичного бароко, але і всієї історії мистецтва. Проте, це далеко не єдиний цикл у творчості Вівальді, що заслуговує знакового місця на музичних майданчиках сьогодення. У нашій програмі ви почуєте не менш віртуозні й майстерні твори композитора у виконанні найкращих музикантів Kyiv Mozart Orchestra.

Другим музичним генієм вечора є Астор П'яццола — видатний аргентинський композитор другої половини двадцятого століття, якого на його батьківщині називають  «El Gran Ástor» або «Великий Астор» за надзвичайний внесок у розвиток аргентинської музики та зокрема жанру танго. У творчості П’яццоли цей жанр набув нової сили, нових сенсів та значень, увібравши в себе елементи джазової та класичної музики. На нашому концерті прозвучить цикл «Пори року в Буенос-Айресі», що не є «порами року» в класичному розумінні зміни сезонів. У цьому циклі автор через музику говорить про різні періоди життя мешканця околиць Буенос-Айреса, тобто цей цикл — це лірична сюїта з чотирьох танго про почуття і долю людини у великому місті.

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже підкорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyivм. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності