Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Fairmont Classic — Strauss
Kyiv Mozart Orchestra
Тривалість події – 90 хв.
Тривалість події – 90 хв.
17
December
Sunday
16:00
квитки
16:00
розпродано
19:00
квитки
19:00
розпродано
Запрошуємо поринути у звуковий та естетичний всесвіт Відня ХІХ століття та послухати музику неперевершеного Йоганна Штрауса — творця найвідоміших вальсів в усьому світі. Віртуози з Kyiv Mozart Orchestra підготували особливу програму з найвидатніших творів митця.
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3

Ім’я Йоганна Штрауса передусім асоціюється із Віднем і, безумовно, з віденським вальсом. Це й не дивно, адже протягом свого творчого шляху він написав близько 500 творів танцювальної музики, серед яких різноманітні вальси, польки та мазурки, а також підняв традицію виконання цих танцювальних жанрів на новий художній рівень.

У концертній програмі «Strauss» зібрано коштовні перлини творчого доробку Йоганна Штрауса. Ви почуєте один з найвідоміших вальсів, що має назву «На прекрасному блакитному Дунаї». Інструментальна версія цього вальсу, прем’єра якої відбулася у 1867 році на Всесвітній виставці в Парижі, мала величезний успіх, а ноти твору розійшлися мільйонним тиражем. Нині цей твір не втратив своєї актуальності, шарму та привабливості для слухачів. Його традиційно виконують на Новорічному концерті Віденського філармонічного оркестру, а ще він носить статус неофіційного гімну Австрії.

За своє життя Йоганн Штраус став знаменитим не лише завдяки вальсам. Він також є неперевершеним майстром жанру оперети. Він створив 16 зразків цього жанру, що стали класичними, серед них найбільш відомими є «Кажан», «Ніч у Венеції» та «Циганський барон». У царині оперети майстру вдалося  створити свій власний неповторний стиль, особливий різновид оперети, яка отримала назву «віденської», на відміну від паризької, що панувала в ті часи. На нашому концерті ви почуєте вальс «Віденська кров», на основі якого пізніше й виникла однойменна оперета.

Ще один твір, що звучатиме на концерті, це всесвітньо відомий вальс «Весняні голоси». Іноді цей вальс виконують із соло сопрано як вставну арію в опереті «Кажан». Цей твір покликаний славити весну, та залишається одним з найвідоміших вальсів у класичному музичному репертуарі.

Йоганна Штрауса цілком заслужено називають «Королем вальсів». Ще раз впевнитися у цьому й насолодитися вишуканою майстерністю композитора ви зможете на нашому концерті. Чекаємо зустрічі.

No items found.

Kyiv Mozart Orchestra

Оркестр “Kyiv Mozart Orchestra” було засновано п‘ять років тому агентством “Marco Concert” і швидко завоював репутацію одного з найкращих камерних оркестрів України. Виступаючи у вишуканому готелі Fairmont, в рамках серії концертів “Fairmont Classic”, цей незалежний оркестр зібрав найкращих музикантів з провідних національних колективів.

Назва “Mozart” для оркестру не була вибрана випадково. Вона відображає глибоку прихильність колективу до класичної музики, а зокрема до творчості Вольфганга Амадея Моцарта, чия музика символізує вершину музичного майстерності і чистоти звучання, які є керівними принципами кожного виступу оркестру.

No items found.

Fairmont Grand Hotel Kyiv

Важливою частиною досвіду, який пропонує Fairmont Grand Hotel Kyiv, є неймовірна акустика залу Атріум, створеного в стилі Арт-нуво. Це дозволяє Kyiv Mozart Orchestra виконувати твори класичних композиторів акустично, без додаткового підсилення звуку, забезпечуючи глибоке та автентичне звучання музики. Такий підхід підкреслює чистоту і детальність музичного виконання, роблячи кожен концерт унікальним мистецьким досвідом

м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.