16:0019:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Fairmont Classic — Strauss

Запрошуємо поринути у звуковий та естетичний всесвіт Відня ХІХ століття та послухати музику неперевершеного Йоганна Штрауса — творця найвідоміших вальсів в усьому світі. Віртуози з Kyiv Mozart Orchestra підготували особливу програму з найвидатніших творів митця.

Ім’я Йоганна Штрауса передусім асоціюється із Віднем і, безумовно, з віденським вальсом. Це й не дивно, адже протягом свого творчого шляху він написав близько 500 творів танцювальної музики, серед яких різноманітні вальси, польки та мазурки, а також підняв традицію виконання цих танцювальних жанрів на новий художній рівень.

У концертній програмі «Strauss» зібрано коштовні перлини творчого доробку Йоганна Штрауса. Ви почуєте один з найвідоміших вальсів, що має назву «На прекрасному блакитному Дунаї». Інструментальна версія цього вальсу, прем’єра якої відбулася у 1867 році на Всесвітній виставці в Парижі, мала величезний успіх, а ноти твору розійшлися мільйонним тиражем. Нині цей твір не втратив своєї актуальності, шарму та привабливості для слухачів. Його традиційно виконують на Новорічному концерті Віденського філармонічного оркестру, а ще він носить статус неофіційного гімну Австрії.

За своє життя Йоганн Штраус став знаменитим не лише завдяки вальсам. Він також є неперевершеним майстром жанру оперети. Він створив 16 зразків цього жанру, що стали класичними, серед них найбільш відомими є «Кажан», «Ніч у Венеції» та «Циганський барон». У царині оперети майстру вдалося  створити свій власний неповторний стиль, особливий різновид оперети, яка отримала назву «віденської», на відміну від паризької, що панувала в ті часи. На нашому концерті ви почуєте вальс «Віденська кров», на основі якого пізніше й виникла однойменна оперета.

Ще один твір, що звучатиме на концерті, це всесвітньо відомий вальс «Весняні голоси». Іноді цей вальс виконують із соло сопрано як вставну арію в опереті «Кажан». Цей твір покликаний славити весну, та залишається одним з найвідоміших вальсів у класичному музичному репертуарі.

Йоганна Штрауса цілком заслужено називають «Королем вальсів». Ще раз впевнитися у цьому й насолодитися вишуканою майстерністю композитора ви зможете на нашому концерті. Чекаємо зустрічі.

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже підкорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyivм. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності