13:0014:00
розпродано
подія відбулася
Fairmont Grand Hotel

Fairmont Classic — Mozart & Bach

Запрошуємо слухати шедеври всесвітньо відомих геніїв епохи бароко та класицизму — Йоганна Себастьяна Баха та Вольфганга Амадея Моцарта. Вишукану програму з творів цих видатних митців для вас виконуватимуть справжні віртуози — Kyiv Mozart Orchestra.

Музика Йоганна Себастьяна Баха та Вольфганга Амадея Моцарта вже не перше століття є всесвітньо визнаною класикою. Їх творчість є зразком високого мистецтва, що існує поза часом та залишається актуальним та затребуваним у всьому світі як серед слухачів, так і серед виконавців і дослідників. Напевно, сьогодні не існує такої людини, яка б не знала імен Баха та Моцарта. Так чи інакше, музика цих митців постійно звучить у світі, іноді її можна почути навіть там, де ми б ніколи не подумали її шукати: від великих тематичних фестивалів та філармонічних сцен до кінофільмів чи пізнавально-розважальних програм у теле- та радіоетерах. Концертна зала Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv ніби спеціально створена для таких вишуканих звучань. Музиканти з  Kyiv Mozart Orchestra підготували програму зі справжніх перлин творчості Музика Йоганна Себастьяна Баха та Вольфганга Амадея Моцарта. 

Цього вечора ви почуєте Оркестрову сюїту №3 Ре мажор Баха. У часи Баха сюїтами називали цикл зі старовинних танців, адже основними номерами сюїти були саме танцювальні жанри — алеманда, куранта, сарабанда і жига. Проте Бах, геній та видатний реформатор музичного мистецтва, не боявся експериментів та сміливо розширював сталі закони композиції. У його Сюїті №3 жанрова панорама старовинних танців значно розширена: цикл відкриває Увертюра, продовжує Арія, слідом Гавот та Бурре, а на завершення, традиційно, Жига. 

Ще один бахівський шедевр, що звучатиме у програмі, це Концерт для двох скрипок, струнного оркестру та бассо контінуо Ре мінор. Цей Концерт без сумнівів можна вважати вершиною барокового музичного мистецтва. Тут повною мірою розкривається геній Баха як видатного поліфоніста та майстра контрапункту.

Серед творів Вольфганга Амадея Моцарта, що звучатимуть у концерті, ви почуєте Дивертисмент №1 Ре мажор для струнного оркестру. Дивертисмент — це цикл з різнохарактерних номерів розважального та звеселяючого характеру. Але найцікавіше — композитор написав цей твір, коли йому було лише 16 років! 

Також на концерті звучатиме один з найвідоміших його творів Моцарта —  «Маленька нічна серенада». Відомо, що Моцарт писав її в той самий час, коли працював над своєю оперою «Дон Жуан». Тож цілком можливо, що цей твір перейняв у себе образи деяких персонажів цієї веселої драми.

Доповнить моцартівську частину програми Рондо Соль-мажор  для скрипки з оркестром, де партію соло виконає Олег Дудниченко.

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже покорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyiv
м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності