Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Fairmont Classic — Mozart
Kyiv Mozart Orchestra
Тривалість події – 90 хв.
Тривалість події – 90 хв.
12
May
Sunday
16:00
1000 – 1500 ₴
квитки
16:00
1000 – 1500 ₴
розпродано
19:00
1000 – 1500 ₴
квитки
19:00
1000 – 1500 ₴
розпродано
20
October
Sunday
16:00
1000 – 1500 ₴
квитки
16:00
1000 – 1500 ₴
розпродано
19:00
1000 – 1500 ₴
квитки
19:00
1000 – 1500 ₴
розпродано
-20% на другий квиток до 20 вересня
-30% на другий квиток до 20 липня
Запрошуємо вас слухати шедеври Моцарта у виконанні Kyiv Mozart Orchestra в одному з найкрасивіших концертних залів міста — Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Вольфганг Амадей Моцарт — непересічна постать в музичній історії, що, здається, навіть не потребує додаткової презентації. Проте, не можемо собі дозволити не сказати декількох слів про одного з найвпливовіших та найплідніших композиторів західноєвропейського музичного класицизму.

Музика Моцарта втілює в собі незрівнянне поєднання витонченості, краси та емоційної глибини, демонструючи його дивовижний винахідливий дар у царині мелодії та гармонії. За своє коротке життя Моцарт створив понад 600 творів, серед яких симфонії, опери, камерно-інструментальна музика та фортепіанні концерти. Велика частина його доробку — це безцінне надбання світової культури, вічна спадщина, що донині продовжує надихати музикантів і публіку.

Його опери, такі як «Весілля Фігаро», «Дон Жуан» і «Чарівна флейта», є шедеврами цього жанру, що славляться своїми складними мелодіями, яскравими персонажами та глибоким розумінням людського життя. Внесок Моцарта в розвиток симфонії та концертної форми є настільки ж видатним: такі твори, як Симфонія № 40 і Концерт для фортепіано з оркестром № 21, є прикладом його геніальності та новаторства.

Окрім неперевершеної технічної майстерності, музика Моцарта має позачасову якість, яка виходить за культурні та історичні кордони, резонуючи з аудиторією різного віку та походження. Разом з тим, попри всю довершеність і подекуди складність, музика Моцарта сповнена життєлюбства і грайливої легковажності, тож легко сприймається поціновувачами з найрізноманітнішими смаками.

Тож чекаємо вас на нашому концерті! Обіцяємо незабутню подорож серцем і душею одного з найвидатніших музичних майстрів історії.

No items found.

Kyiv Mozart Orchestra

Оркестр “Kyiv Mozart Orchestra” було засновано п‘ять років тому агентством “Marco Concert” і швидко завоював репутацію одного з найкращих камерних оркестрів України. Виступаючи у вишуканому готелі Fairmont, в рамках серії концертів “Fairmont Classic”, цей незалежний оркестр зібрав найкращих музикантів з провідних національних колективів.

Назва “Mozart” для оркестру не була вибрана випадково. Вона відображає глибоку прихильність колективу до класичної музики, а зокрема до творчості Вольфганга Амадея Моцарта, чия музика символізує вершину музичного майстерності і чистоти звучання, які є керівними принципами кожного виступу оркестру.

No items found.

Fairmont Grand Hotel Kyiv

Важливою частиною досвіду, який пропонує Fairmont Grand Hotel Kyiv, є неймовірна акустика залу Атріум, створеного в стилі Арт-нуво. Це дозволяє Kyiv Mozart Orchestra виконувати твори класичних композиторів акустично, без додаткового підсилення звуку, забезпечуючи глибоке та автентичне звучання музики. Такий підхід підкреслює чистоту і детальність музичного виконання, роблячи кожен концерт унікальним мистецьким досвідом

м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.