16:0019:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Fairmont Classic — Mozart

Запрошуємо вас слухати шедеври Моцарта у виконанні Kyiv Mozart Orchestra в одному з найкрасивіших концертних залів міста — Atrium в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Вольфганг Амадей Моцарт — непересічна постать в музичній історії, що, здається, навіть не потребує додаткової презентації. Проте, не можемо собі дозволити не сказати декількох слів про одного з найвпливовіших та найплідніших композиторів західноєвропейського музичного класицизму.

Музика Моцарта втілює в собі незрівнянне поєднання витонченості, краси та емоційної глибини, демонструючи його дивовижний винахідливий дар у царині мелодії та гармонії. За своє коротке життя Моцарт створив понад 600 творів, серед яких симфонії, опери, камерно-інструментальна музика та фортепіанні концерти. Велика частина його доробку — це безцінне надбання світової культури, вічна спадщина, що донині продовжує надихати музикантів і публіку.

Його опери, такі як «Весілля Фігаро», «Дон Жуан» і «Чарівна флейта», є шедеврами цього жанру, що славляться своїми складними мелодіями, яскравими персонажами та глибоким розумінням людського життя. Внесок Моцарта в розвиток симфонії та концертної форми є настільки ж видатним: такі твори, як Симфонія № 40 і Концерт для фортепіано з оркестром № 21, є прикладом його геніальності та новаторства.

Окрім неперевершеної технічної майстерності, музика Моцарта має позачасову якість, яка виходить за культурні та історичні кордони, резонуючи з аудиторією різного віку та походження. Разом з тим, попри всю довершеність і подекуди складність, музика Моцарта сповнена життєлюбства і грайливої легковажності, тож легко сприймається поціновувачами з найрізноманітнішими смаками.

Тож чекаємо вас на нашому концерті! Обіцяємо незабутню подорож серцем і душею одного з найвидатніших музичних майстрів історії.

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже підкорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyivм. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності