Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Сhristmas Jazz Songs — Aniko Dolidze Sextet
Тривалість події – 90 хв.
Тривалість події – 90 хв.
24
December
Saturday
квитки
розпродано
квитки
розпродано
Різдвяна пора вже зовсім близько! Щороку зимові свята — це абсолютно магічний час, коли люди збираються разом з родинами, створюють атмосферу затишку й спокою у домівках, а найголовніше — загадують найсокровенніші бажання, що мають неодмінно здійснитися.

Запрошуємо разом насолодитися цією атмосферою та послухати дивовижну програму Christmas Jazz Songs від Aniko Dolidze та секстету найпрофесійніших джазових музикантів Києва. Цього вечора у вас є нагода почути відомі різдвяні пісні в класичних свінгових аранжуваннях, а також хіти Оркестру Глена Міллера з трофейного кіно «Серенада Сонячної долини», які стали символами Нового року та Різдва.

Сповна відчути справжній дух Різдва та насолодитися радісним передчуттям чогось неймовірного як ніщо інше допомагає музика, адже пора зимових свят вже традиційно має своє особливе музичне оформлення. Давно знайомі та улюблені «A Christmas Song», «Jingle bells», «I'll be home for Christmas», «Santa Claus is coming to town» лунають звідусіль, поки в передсвятковій метушні ми обираємо подарунки, завершуємо тогорічні справи, встигаємо привітати близьких й загадуємо свої найсокровенніші бажання. Програма концерту Christmas Jazz Songs від Аніко Долідзе зіткана із музики зимової радості та пронизана свінговими ритмами. Для вас на сцені гратиме секстет неперевершених джазових музикантів на чолі з неймовірною співачкою та бренд-лідеркою усього проєкту, вокалісткою Аніко Долідзе. Цей колектив об’єднує любов до джазу й свінгу, а додавши до цього ще й улюблені різдвяні пісні, отримаємо справжню квінтесенцію свята!

No items found.

Aniko Dolidze

Аніко Долідзе — українська джазова співачка з грузинською душею. Такий культурний мікст відображається і в тембрі її голосу, і в репертуарі, до якого звертається Аніко у своїй творчій діяльності. До створення своїх проєктів та концертних програм Аніко підходить з максимальною ретельністю та професіоналізмом. За час творчої активності Аніко була авторкою та співавторкою численних проєктів, серед яких Ethinic Travel Project, Aniko Dolidze & Land Forest Jazz Orchestra, Gratitude to Giya Kanchelli, а також проєкт Jazz Kolo. Цього разу в нас є прекрасна нагода послухати Різдвяну програму Christmas Jazz Songs від неймовірної й талановитої Аніко Долідзе.

No items found.

Premier Palace Hotel Kyiv

Premier Palace Hotel Kyiv — київський за сутністю та атмосферою, розкішний історичний готель, перлина в колекції Premier Hotels and Resorts. Його історія унікальна і тісно пов'язана з історією Києва. Це одна з визначних пам'яток столиці, відвідуванню якої варто присвятити окремий час.

м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 5-7

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.