Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
BRAVI та музичний злодій
Тривалість події ~ 60 хв
Тривалість події ~ 60 хв
5
October
Saturday
12:00
300 – 700 ₴
квитки
12:00
300 – 700 ₴
розпродано
15:00
300 – 700 ₴
квитки
15:00
300 – 700 ₴
розпродано
-20% на другий квиток до 5 серпня
Попри все, в світі ще залишилися справжні цінності: музика, краса та наші діти. Саме тому запрошуємо вас і ваші головні цінності – тобто діточок, на свято краси і музики у Київському культурному кластері «КРАКІВ» (Київ, Русанівська набережна 12). В новому дитячому шоу з оркестром улюблені ведучі жаба Жаб’єта та бабак Тимко вирушать у музичні мандри! На всьому шляху Їх супроводжують камерний оркестр та анімаційний віджеїнг на великому LED екрані.
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3

Чому вам варто прийти?
🎼 Ретельно підібрана для дітей музика: в шоу задіяний професійний камерний оркестр а програма складена із різноманітної класичної музики.
🎨 Візуальне супроводження: аніанімація від українського ілюстратора Олександра Стеколенка та віджейки Світлани Рейніш / VJ Reinish.
📚 Освітній аспект: ведучі і оркестр через інтерактивну взаємодію з аудиторією створять для вас і ваших дітей сучасний і захопливий концертний досвід і граючись навчать музичним термінам.
✨ Атмосфера - бути світляком: прихопіть свої улюблені фонарики, нічники, іграшки що світяться та станьте частиною світлої спільноти.

Отже..
Жаба Жабʼєта і бабак Тимко вирушають у музичну мандрівку! Тепер вони не просто поціновувачі музики, тепер вони команда! Світ музики вабить їх, вони щасливі і прагнуть його досліджувати. Що може статися? Адже музика — це прекрасно, цікаво і передбачувано. Чи не зовсім?

Кого зустріли наші герої, з чим їм довелося стикнутися у їхній мандрівці і як врятувати музику, світ і одне одного - все це ви зможете побачити в новому спектаклі BRAVI та Музичний злодій! А також всією родиною вивчити декілька популярних музичних термінів, почути найпоширеніші оркестрові тембри і насолодитись найрізноманітнішою класичною музикою — від Бітлз до Равеля і сучасних українських композиторів!

Юлія Шаповал
Акторка
Олександр Мартиненко
Актор
Дмитро Таванець
Піаніст
Олександра Зайцева
Піаністка
Марія Пустовіт
Сценарістка
Оля Пінаєва
Режисерка

No items found.

Культурний кластер «КРАКІВ»

Культурний кластер "Краків" у Києві – це відкрите та багатофункціональне місце, що об'єднує різноманітні культурні події. Оновлений кінотеатральний зал "Мультисцена" надає унікальний досвід відвідування концертів та інших вистав завдяки своєму сучасному дизайну, який забезпечує відмінний огляд з будь-якого місця. В залі встановлена передова акустична система, яка гарантує чудову чутність з усіх місць, а близькість до сцени дозволяє глядачам відчувати кожну деталь виступу, створюючи враження безпосередньої присутності.

м.Київ, Русанівська набережна, 12

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

No items found.
обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.