19:00
розпродано
подія відбулася
location icon

Благодійний концерт «FPV JAZZ»

Усі кошти, зібрані на концерті, підуть на закупівлю компонентів, складання та передачу в ЗСУ FPV дронів. Таким чином всі, хто має відношення до JAZZinKYIV BAND, зможуть зробити свій внесок у нашу з вами Перемогу.

Вітаю! У мене є новина.
Як ви, напевно, пам'ятаєте, наш центр – JAZZinKYIV – був заснований у 2007 році. Упродовж 17-ти років ми наполегливо працювали і презентували безліч джазових подій - локальних концертів, майстер-класів, великих і маленьких фестивалів, фотовиставок, кінопоказів і презентацій, працювали на радіо і телебаченні.

Ми підтримували молодих українських джазових музикантів, намагалися зробити популярнішими відомих українських джазменів, а українські музиканти, своєю чергою, допомагали нам створити авторитетну репутацію бренду JAZZinKYIV.

А пізніше з'явився JAZZinKYIV BAND – джазовий колектив, який дав незліченну кількість концертів на різних майданчиках України та брав участь у міжнародних фестивалях.

На початку 2022-го багато наших братів-музикантів пішли захищати нас. Нас. Разом із Вами. І ми маємо пам'ятати про це щосекунди. Адже саме завдяки їм та їхнім побратимам, решта музикантів та цивільних можуть грати та відвідувати концерти і під час війни.За два роки родина JAZZinKYIV набула трохи досвіду тихої допомоги нашим на війні. Ми обрали так звану адресну допомогу нашим воїнам-музикантам та їхнім побратимам.

Так склалося, що наши брати – Володимир Камінський та Олексій Харламов – мої партнери по JAZZinKYIV, а Володимир ще і учасник першого складу JAZZinKYIV BAND, після початку війни освоїли виробництво FPV дронів, так потрібних армії. А ще один наш брат – Володя Лихошва, відомий український гітарист і також учасник першого складу JAZZinKYIV BAND, наразі перебуває на передовій і разом зі своїми побратимами боронить Україну та б'є ворога.

Отже, 28 березня, у київському Будинку Архітектора (вул. Б. Грінченка 7), о 19.00 відбудеться благодійний концерт JAZZinKYIV BAND під назвою – «FPV JAZZ».

Чому FPV? «First Personal Vision» перекладається як «Перше Персональне Бачення». Знайома зараз усім абревіатура для нас набула нового змісту.

FPV JAZZ – наше особисте бачення та осмислення того, ЯК і ЩО ми можемо зробити для наших захисників на війні.

Усі кошти, зібрані на концерті, підуть на закупівлю компонентів, складання та передачу в ЗСУ FPV дронів. Таким чином всі, хто має відношення до JAZZinKYIV BAND, зможуть зробити свій внесок у нашу з вами Перемогу.

Усіх із родини JAZZinKYIV ви побачите на афіші та на концерті. Подумки з нами буде наш брат і закордонний резидент Григорій Немировський з друзями.

Будьте з нами 28 березня! 19 година. До Архітектора.

Щиро сподіваємося, що наше FPV стане і Вашим.

Олексій Коган, один із JAZZinKYIV

Jazz in Kyiv Band

Jazz in Kyiv Band – це група відомих українських музикантів. Колектив постійно виступає на різних локаціях у Києві, грав у Львові та Одесі, брав участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. У 2019 році виступив на XXV Міжнародному фестивалі у Клайпеді (Литва).
Лідер гурту – відомий музикант, радіоведучий та арт-директор центру NEW Jazz in Kyiv та Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

No items found.

Будинок Архітектора

Київський Будинок Архітектора знаходиться в самому центрі міста, на вулиці Бориса Грінченка, 7 (у декількох хвилинах від метро Хрещатик або Майдан Незалежності). Цей триповерховий будинок прославився проведенням різноманітних з'їздів, конференцій, симпозіумів, а згодом – демонструванням кінофільмів та концертних вистав.

Fairmont Grand Hotel Kyivм.Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Зручності