Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Fairmont Classic — Adrian Berenguer
Kyiv Mozart Orchestra
Тривалість події – 90 хв.
Тривалість події – 90 хв.
30
June
Sunday
17:00
1000 – 1500 ₴
квитки
17:00
1000 – 1500 ₴
розпродано
20:00
1000 – 1500 ₴
квитки
20:00
1000 – 1500 ₴
розпродано
Запрошуємо вас відкрити для себе музичний світ сучасного іспанського композитора Адріана Беренгера. Музиканти з Kyiv Mozart Orchestra підготували для вас програму з найвизначніших композицій автора. Чекаємо вас 30 червня у концертному залі Atrium, Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Адріан Беренгер — іспанський музикант і композитор, що спеціалізується на створенні дуже різної музики. Він пише як і традиційні камерно-інструментальні твори, так і саундтреки для відеоігор, музику для реклами та кіно. Вдала робота у таких різних і далеких музичних сферах говорить нам про неймовірно багатогранний талант композитора, про тонке вміння передати у звуках найрізноманітніші емоції та почуття.

Музику Адріана Беренгера знають та цінують по всьому світу, деякі його композиції мають мільйонні прослуховування на стрімінгових платформах, а у 2015 році композитор був відзначений на  Міжнародному кінофестивалі в Шефшауені (Марокко) у співпраці з ЮНІСЕФ.

На нашому концерті ви почуєте композиції з декількох найсвіжіших альбомів композитора у виконанні неперевершених майстрів з Kyiv Mozart Orchestra. Чекаємо на зустріч!

No items found.

Kyiv Mozart Orchestra

Оркестр “Kyiv Mozart Orchestra” було засновано п‘ять років тому агентством “Marco Concert” і швидко завоював репутацію одного з найкращих камерних оркестрів України. Виступаючи у вишуканому готелі Fairmont, в рамках серії концертів “Fairmont Classic”, цей незалежний оркестр зібрав найкращих музикантів з провідних національних колективів.

Назва “Mozart” для оркестру не була вибрана випадково. Вона відображає глибоку прихильність колективу до класичної музики, а зокрема до творчості Вольфганга Амадея Моцарта, чия музика символізує вершину музичного майстерності і чистоти звучання, які є керівними принципами кожного виступу оркестру.

No items found.

Fairmont Grand Hotel Kyiv

Важливою частиною досвіду, який пропонує Fairmont Grand Hotel Kyiv, є неймовірна акустика залу Атріум, створеного в стилі Арт-нуво. Це дозволяє Kyiv Mozart Orchestra виконувати твори класичних композиторів акустично, без додаткового підсилення звуку, забезпечуючи глибоке та автентичне звучання музики. Такий підхід підкреслює чистоту і детальність музичного виконання, роблячи кожен концерт унікальним мистецьким досвідом

м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.