-20% на другий квиток до 30 травня

17:0020:00
розпродано
подія відбулася
Fairmont Grand Hotel

Fairmont Classic — Adrian Berenguer

Запрошуємо вас відкрити для себе музичний світ сучасного іспанського композитора Адріана Беренгера. Музиканти з Kyiv Mozart Orchestra підготували для вас програму з найвизначніших композицій автора. Чекаємо вас 30 червня у концертному залі Atrium, Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Адріан Беренгер — іспанський музикант і композитор, що спеціалізується на створенні дуже різної музики. Він пише як і традиційні камерно-інструментальні твори, так і саундтреки для відеоігор, музику для реклами та кіно. Вдала робота у таких різних і далеких музичних сферах говорить нам про неймовірно багатогранний талант композитора, про тонке вміння передати у звуках найрізноманітніші емоції та почуття.

Музику Адріана Беренгера знають та цінують по всьому світу, деякі його композиції мають мільйонні прослуховування на стрімінгових платформах, а у 2015 році композитор був відзначений на  Міжнародному кінофестивалі в Шефшауені (Марокко) у співпраці з ЮНІСЕФ.

На нашому концерті ви почуєте композиції з декількох найсвіжіших альбомів композитора у виконанні неперевершених майстрів з Kyiv Mozart Orchestra. Чекаємо на зустріч!

Kyiv Mozart Orchestra

Незалежний проєкт, що був створений музикантами-однодумцями, яких об’єднала пристрасть до камерної музики, що протягом 4 років існування вже покорили майстерністю свого виконання багато міст таких країн як: Німеччина, Польща, Австрія, Бельгія, Франція, Швейцарія, Італія, Туреччина, Марокко, Японія та Китай.

No items found.

Fairmont Grand Hotel

Зал Atrium в Fairmont Grand Hotel — справжня перлина міста. Розкішний зал з вітражним дахом-атріумом в стилі ар-нуво і чудовою акустикою, де відбудеться справжня музична казка.

Fairmont Grand Hotel Kyivм. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Зручності