Event Poster
нова програма
ПОДІЯ ВІДБУЛАСЯ
Джаз для дорослих з Олексієм Коганом
JAZZ IN KYIV BAND
Тривалість події ~ 90 хв.
Тривалість події ~ 90 хв.
28
September
Saturday
16:00
600 – 900 ₴
квитки
16:00
600 – 900 ₴
розпродано
19:00
600 – 900 ₴
квитки
19:00
600 – 900 ₴
розпродано
-20% на другий квиток до 28 серпня
Відчуйте неймовірну атмосферу вільного джазу на нашому концерті «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом». У цій програмі музиканти з JAZZinKYIV BAND підготували багато оригінального й цікавого, але разом з тим — цілком зрозумілого, адже джаз — це, перш за все, музика про взаємодію.
Self Portrait (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/self-portrait-jazz-in-kyiv-band/Self%20Portrait%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3
Minneapolis 1987 (Jazz In Kyiv Band)
Play ButttonPause Buttton
0:00
0:00
https://archive.org/download/minneapolis-1987-jazz-in-kyiv-band/Minneapolis%2C%201987%20%28Jazz%20in%20Kyiv%20band%29.mp3

Особливістю всіх програм JAZZinKYIV BAND є те, що для кожного твору музиканти пропонують коротеньку історію, що дозволяє слухачеві більш глибоко сприйняти музику, розширити своє уявлення про неї. Адже кожна музика має свою історію, і ці історії, як саме життя, — подекуди веселі, іноді сумні, час від часу зворушливі, але завжди правдиві. Концертні програми бенду майже завжди тематичні, серед них такі: «Нестандартні Стандарти», «Ще Знайдеться Блюз Для Тебе», «Viva Latina», «Музичні присвяти».

Окрім того, концерти JAZZinKYIV BAND — це завжди про легкий інтерактив та спілкування зі слухачами. Іноді музиканти навіть влаштовують невеличкі майстеркласи, де розповідають про вміння імпровізувати, про створення блюзу, про міфи та реальність навколо музичного слуху та багато іншого.

Запрошуємо вас разом створювати спільну джазову історію!

Олексій Коган
Бас гітара, Історії
Артем Менделенко
Саксофон
Павло Сидоренко
Гітара
Валерій Волков
Барабани
Родіон Іванов
Клавішні

Jazz in Kyiv Band

Jazz in Kyiv Band – це група відомих українських музикантів. Колектив постійно виступає на різних локаціях у Києві, грав у Львові та Одесі, брав участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. У 2019 році виступив на XXV Міжнародному фестивалі у Клайпеді (Литва).
Лідер гурту – відомий музикант, радіоведучий та арт-директор центру NEW Jazz in Kyiv та Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

No items found.

Premier Palace Hotel Kyiv

Premier Palace Hotel Kyiv — київський за сутністю та атмосферою, розкішний історичний готель, перлина в колекції Premier Hotels and Resorts. Його історія унікальна і тісно пов'язана з історією Києва. Це одна з визначних пам'яток столиці, відвідуванню якої варто присвятити окремий час.

м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 5-7

10% знижки на квитки з карткою Mastercard® від ОЩАДБАНКУ.

15% знижки на квитки для власників преміальних карток Masterсard® World Elite від ОЩАДБАНКУ

Зручності

обрати подію
Натискаючи , ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації.